Senao Senao Yetkiliservis
SENAO YETKİLİ SATIŞ ve TEKNİK SERVİSİ
 12 Aya Kadar
Taksit İmkanı

Uzun mesafeli telsiz telefon olarak kullanılan Senao telsiz telefonların Yetkili Satış ve Teknik servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Senao telefonlar ;Senao 358 Plus, Senao 258 Plus , Senao 1258 Plus olarak 3 adet modeli bulunmaktadır. Saneo tamir ve bakım hizmetlerini; Senao telefonları konusunda eğitim almış uzman kadromuz ile garantili olarak yapmaktayız.

 
:: Senao Uzun Mesafeli Telsiz Telefonları ::

Senao Telsiz Telefon...
Hem Kaliteli Hem de Bütçenize Uygun telefon senao dan alınır.
Senao uzun mesafeli telsiz telefon. Teknik servisimiz ve senao orjinal yedekparçaları, senao aksesuarları bulunmaktadır.
Dünyanın tercihi SENAO Telsiz Telefonlar...

Türkiye'de satışa sunulan ilk telsiz telefon markalarından biri SENAO Telsiz Telefonlardır. Yıllardır kalite ve uygun fiyat politikası ile dünyada ve Türkiye'de telsiz telefon piyasasında kendine sağlam ve haklı bir yer edinmiştir.

Kalite denince SENAO...

Beta İletişimden SENAO Uzun Mesafe Telsiz Telefonların tartışmasız çekim gücü ve telsiz özelliği ile kategorisinde dünyada ikinci bir rakibi olmayan bir üründür.

Cep telefonu büyüklüğündeki SN-358; arayanın numarasını gösterme özelliği (TT'nin bu hizmeti verdiği santrallarda), açık arazide 8-10 kilometreye varan mesafesi, kullanımı kolaylaştıran aksesuarları, mükemmel teknik özellikleri ile cep telefonu faturalarınızı azaltacaktır

Senao Telsiz Telefon Yetkili Servisi, Garantili Tamir ve Bakım Laboratuarı.

SENAO 1258 - SANEO 1258 saneo 258 Plus Telsiz Telefonları - senao 258 Senao 358 plus - Saneo 358

Senao
Mail icon
satis@betailetisim.com.tr
Senao Telsiz İçin Aktiftel
 

SENAO SERVİS HİZMETLERİ
Fevzipaþa Bulvarı No:148/1 kat:7/702 Çankaya/İzmir
Telefon : 0 (232) 425 68 98 Faks : 0(232) 425 67 87